Отримай Великий ТИЦ від Яндекса!

Для початку – Що таке ТИЦ?

Тематичний індекс цитування ( російською – ТИЦ ) – технологія пошукової машини «Яндекс», що полягає у визначенні «авторитетності» інтернет-ресурсів з урахуванням якісної характеристики посилань на них з інших сайтів. ТИЦ розраховується за спеціально розробленим алгоритмом, в якому особливе значення надається тематичній близькості ресурсу і тих які посилаються на нього сайтів. Вказуються лише округлені значення, які допомагають приблизно орієнтуватися в «авторитетності» інтернет ресурсів. Багато вебмайстрів стурбовані тим, як підвищити ТИЦ своїх сайтів. Хоча якщо звичайно подивитися на величину ТИЦ впливає тільки на вартість посилань з сайту, але ніяк не на видачу.

Джерела ТИЦ

Біржі посилань – закупівля тематичних посилань.
Наприклад: Можна запропонувати наступний варіант (без купівлі головних сторінок, тому що посилання з них набагато легше відстежити роботу ПС) більш безпечний варіант: для підняття PR купуємо внутрішні з PR = 4-5, але з нульовим ТИЦ і купуємо кілька також внутрішніх з високим ТИЦ > 500 ( бажано розміщених в Я.К. тієї ж тематики, але з нульовим PR. При цьому виходить набагато дешевше (якщо у Вас скромний бюджет) ніж при купівлі сильних головних з високими показниками PR і ТИЦ. Це варіант підходить як для підняття значень пузомерок, так і для посилального ранжирування (але ефект довше і трохи слабший).
У приклад беремо Sape, Mainlink. Хочу помітити відразу – тематичні посилання дають на порядок більше тИЦ ніж аналогічні нетематичні з будь-якого перерахованого тут джерела.

Варіанти Як отримати ТИЦ у Яндекса:

* Сателіти.
* Переклад або створення шаблонів тоість тем оформлення для популярних CMS ( обов’язково посилання в копірайті).
* Коментарі записів в блогах. В останні час це вважається спамом, все ж таки можна – але залежить від кількості коментів, ТИЦ 20 отримати можна, за умови що будете залишати хороші коменти, якщо дуже хороші – тоді можна і БІЛЬШЕ.
* Каталоги сайтів, блогів, замовлення прогону по каталогах якщо самі не можете замовте у професіонала. Старий добрий спосіб, правда результативність його звичайно падає. Але знову таки, все ще залежить від того, в яких каталогах прогнати.
* Каталоги статей, приріст рейтингу ТИЦ точно дає, можна скористатися.
* Каталоги RSS, додавайте свої новосні стрічки.
* Новинні соціалки, сайти закладок, теж багато чого дають у прирісті ТИЦ.
* Каталоги прес-релізов.Найбільше підходить для бізнес – сайтів.
* Блог-сервіси (Створення однопостових блогів).
* Wiki-сайти, пішіть там статті і може ваше посилання там буде.
* Використання ping і трекбек блогів.
* Форуми.В них є свої величезні плюси.
* Сервіси питань-відповідей, питання там, а відповіді у вас на сайті, плюс приріст відвідувачів.
* Партнерська програма (Реферальні посилання), Найкраще люди клюють на “халяву”. Ви випадково не помітили як багато таких сайтів зараз з’явилося!
* Дошки оголошень . Гловне щоб посилання були індексовані.

А саме головне: Для того, щоб ваше посилання розмістили власники інших сайтів безкорисливо, потрібно, щоб ваш сайт був цікавим і унікальним.

І ще – ТИЦ розраховується за допомогою методів відомих тільки розробникам цієї системи. Цей показник не впливає на ваше розташування в Яндексі за пошуковим запитом.

Новини Інтернету на ORBK.NET

Як заробити на свому сайті!

Самий простіший і вигідний вид заробітку в інтернеті — ЦЕ ЗВИЧАЙНО УСТАНОВИТИ У СЕБЕ НА САЙТІ ЧИ БЛОГУ — Popunder, Сlickunder, Backunder.

Все дуже просто – ви розміщуєте скрипт партнерської програми на своєму сайті, після чого кожному унікальному відвідувачу буде показуватися спливаюча реклама, в залежності від обраного виду скрипта.
Ви будете отримувати свої гроші за кожен клік по самому банеру або по кнопці закрити, а також:


-Стабільні виплати 12 місяців поспіль.(Сам працюю з цією партнерською програмою уже більше 1 року і нарікань небуло!!!)

-Стійка робота протягом 12-ти місяців.

-Від реклами не падає відвідуваність у ваших сайтів.

-Доброзичливий суппорт.

При реєструвані Рopupclick потрібно ввести цей код, без нього участь буде неможлива, це ваш інвайт – F9F80506CED97DEF52F9F344AEC5B5D7

-Окремі умови для сайтів з пошуковим трафіком від 2000 відвідувань на добу і великими партнерами. Звертайтеся в суппорт.

Тарифи:

Popunder
7.1 $ (241 руб.) За 1000 унікальних відвідувачів з РОСІЇ, натиснувши на сам банер
4.1 $ (150 руб.) За 1000 унікальних відвідувачів з РОСІЇ, натиснувши на [X] – закрити
Трафік з інших країн викупетя за 1 $

Clickunder

3 $ за 1000 унікальних кліків з РОСІЇ.
Трафік з інших країн викупетя за 1 $

Backunder

2.5 $ за 1000 унікальних кліків з РОСІЇ.

ВЕСЬ ІНШІ ТРАФІК З ІНШИХ КРАЇН викуповуватися за 1 $ (36руб).

Не женіться за гарними цінами в партнерках, швидше за все ви будете обмануті, або вашим відвідувачам будуть нав’язані віруси!! Сам в цьому переконався і через, це пару сайтів моїх получило бан від пошукових систем!

 

Для реєстрації нажміть ось тут >>>

Дідову пенсію пропили!

Дві бабусі розмовляють:
— У тебе, кажуть, внучок приїхав?
— Так, вже тиждень гостює
— Ну і як, дідусеві допомагає?
— Та як не допомагає, гріх сказати. Вчора ось разом дідову пенсію пропили!

Найкращі анекдоти на CMIX.IN.UA