Aльтернативний спосіб заробітку

Розміщення статей в своєму блозі.

Вибирайте рекламодавця, призначайте ціну за огляд його товарів і послуг у своєму блозі, пишіть поради та отримуйте прибуток.

Переваги: альтернативний спосіб заробітку, можливість піднести рекламний у зручній формі.

Недоліки: може займати більше місця на сайті, ніж способи 1 та 2. Чи не є автоматичною системою, необхіднописати огляд самостійно.

Зареєструватися в системі BLOGUN

Блог повії

Популярний британський блог про життя лондонської повії, який у 2003 році був визнаний блогом року, знайшов свого справжнього автора. На подив поклонників відвертою повії на ім’я «Денна красуня» (Belle De Jour), цим автором виявилася відомий вчений-нейротоксіколог з Брістольського університету Брук Маньянті (Brooke Magnanti).

Брук Маньянті зізналася журналістам, що при роботі над докторською дисертацією вона відчувала настільки серйозні фінансові труднощі, що в неї не вистачало грошей навіть на оплату житла.

У результаті вона вибрала проституцію як єдиний спосіб пристойно заробляти. Вже приступив до роботи в якості вченого і отримавши популярність, Маньянті заради забави почала анонімно вести блог в Інтернеті, де дотепно і в деталях описувала пікантні подробиці життя дівчини за викликом.

Її блог повії користувався такою шаленою популярністю, що на його основі Маньянті написала три книги. Найпопулярнішою з них стала книга «Інтимні пригоди лондонської дівчини за викликом» (The Intimate Adventures of a London Call Girl). Крім того, за матеріалами блогу «Денний красуні» було знято серіал «Таємний щоденник дівчини за викликом» (Secret Diary of a Call Girl).

 

Твоя Наука